Blog

Jak zdobyć serce pierścionkiem? (19.03.2019)
_

Jak zdobyć serce Księżniczki z pomocą pierścionka?

Podstawowy poradnik w pięciu prostych krokach J

Czytaj więcej

Złotnik do zadań specjalnych (11.03.2019)
_

Wyjątkowy pierścionek, niepowtarzalny medalion, unikat ze względu na wzór lub kamień. Każdy przedmiot, który wypuszczam ze swoich rąk jest niepowtarzalny, powstały z marzeń.
Czytaj więcej

Pierścionki zaręczynowe bliskie sercu (07.03.2019)
_

Pierwszy pierścionek, który kobieta tradycyjnie dostaje od ukochanego to pierścionek zaręczynowy. Prawdopodobnie chciałaby nosić Ten pierścionek codziennie przez długie lata, aby przypominał jej właśnie o Tobie.

Czytaj więcej

Tak świętują Księżniczki (15.12.2018)
_

W zimowy wieczór 12 grudnia, spotkałyśmy się w całkiem realnej przestrzeni Galerii Ładniej, aby świętować powstanie tego oto wirtualnego miejsca. 


Czytaj więcej

Jak z reklamy, czyli pierścionki z szuflad (05.12.2018)
_

Doskonale znam zasady sztuki złotniczej w kwestii pierścionków, lecz jako kobieta przyznaję,  że zasady stworzenia pięknego pierścionka, a pierścionka, który nosi się z przyjemnością nie do końca są takie same. 

Czytaj więcej

LOOKRECYA, LOOKrecja, Lukrecja? (01.12.2018)
_

Może ciekawi Cię ta nazwa, a może zastanawiasz się, skąd pomysł, albo w ogóle jak to się czyta? Pomyślałam, że to może ciekawić zwłaszcza, że kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć "Czy Lukrecja to od tej rozpustnej?...

Czytaj więcej

Historia jednego pierścionka (28.11.2018)
_

Nośnik najszlachetniejszych wartości, dobrych życzeń i pięknych wspomnień.  Bywa niezwykle cenna, a jej największa wartość to często nie piękny kamień ani szlachetny metal, a niezwykła historia, którą kryje biżuteria. 

Czytaj więcej

Co o pracowni złotniczej powiedzieć na początek? (24.11.2018)
_

Postanowiłam to pytanie zadam innym kobietom i chociaż spodziewałam się różnych odpowiedzi, mniej lub bardziej oczywistych, to tej pierwszej nie przewidziałam w ogóle.


Czytaj więcej

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję