FAQNajczęściej zadawane pytania:

•    Czy biżuterię można obejrzeć gdzieś na żywo?
Prezentowana na stronie biżuteria na co dzień jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Okazjonalnie prezentowana jest na targach w Polsce i Europie lub kameralnych spotkaniach w kobiecym gronie. O każdej z tych możliwości dowiesz się w pierwszej kolejności, zapisując się na Newsletter.

•    Czy można umówić się na spotkanie?
Większość zamówień udaje się z sukcesem zrealizować korzystając z wygodnej komunikacji zdalnej. Maile, telefony, filmy i fotografie pozwalają precyzyjnie ustalić projekt, którego ostateczna forma i tak pozostaje pewną niespodzianką, jeśli decydujemy się na całkiem nowe autorskie rozwiązanie, szczególnie inspirowane swoim własnym pomysłem. Ewentualne spotkania są ustalane indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb i możliwości czasowych.

•    Czy można wykorzystać własny materiał?
Oczywiście, istnieje taka możliwość. Zarówno srebro jak i złoto nadają się do ponownego wykorzystania. Opłacalność tej procedury zależy przede wszystkim od ilości oraz próby metalu, które można sprawdzić osobiście lub wysłać do dokładnej analizy. W przypadku przedmiotów o wartości sentymentalnej zachęcam do pozostania przy oryginalnym materiale, nawet niższej próby lub umieszczenia go choćby w drobnych elementach, aby zachować pamiątkowy charakter biżuterii.

•    Czy można oprawić własny kamień?
Oczywiście, jednakże po wcześniejszych ustaleniach co do jego kształtu, jakości i wartości. Zazwyczaj już po zdjęciu można ocenić, czy kamień nadaje się do oprawy, a jeśli tak to jakiej. Trzeba mieć jednak świadomość, że zawsze istnieje minimalne ryzyko uszkodzenia, które można ustalić na podstawie jakości kamienia i szlifu oraz wybranej oprawy.

•    Czy można zaprojektować własny wzór?
Oczywiście, z przyjemnością wysłucham pomysłów i propozycji. Chętnie pomogę w realizacji albo w samym procesie tworzenia projektu. Mogę zaproponować możliwe rozwiązania praktyczne i estetyczne albo podpowiem inne sposoby jego realizacji, jeśli nie będę mogła pomóc osobiście.

•    Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czas wysyłki gotowych przedmiotów jest podany na stronie i wynosi zazwyczaj mniej niż 48 godzin od momentu przyjęcia wpłaty. W przypadku zamówień specjalnych czas oczekiwania zależy od dostępności materiałów i terminów. Na etapie ustalania projektu podawany jest dokładny czas realizacji, ale jeśli chodzi o jakąś bardzo konkretną datę, proszę o podawanie tej informacji na samym początku – zobaczymy co da się zrobić

•    Od czego zależy cena biżuterii?
Na cenę konkretnej biżuterii składa się wartość materiału oraz ilość pracy włożonej w jej wykonanie, na którą składa się unikatowy projekt, stopień skomplikowania technicznego wzoru oraz odręczne wykonanie każdego detalu. Materiały są ściśle wyselekcjonowane – złoto i srebro wysokich prób, certyfikowane diamenty i naturalne kamienie szlachetne. Kamienie są wybierane subiektywnie na podstawie ich unikalnych własności plastycznych, które czynią je bezcennymi. Każdy pierścionek i każda sztuka biżuterii, która opuszcza studio Lookrecya Dream Jewelry jest unikatowym ręcznie wykonanym egzemplarzem. Autorski pomysł, projekt wykonany z myślą o konkretnym zestawie cech i kamieni, a często również o konkretnej osobie potrzebuje czasu, szkiców i przymiarek. Odręczne wykonanie i dbałość o każdy detal zapewniają nie tylko piękny i trwały efekt, ale również komfort. Wygoda podczas noszenia jest testowana na każdym etapie tworzenia biżuterii.

•    Czy zdążają się promocje albo rabaty?
Szlachetna biżuteria nie ma daty ważności ani nie wychodzi z mody. Unikatowe projekty z czasem nabierają znaczenia, a po złocie, srebrze i naturalnych kamieniach raczej można się spodziewać wzrostu cen niż ich spadku. W związku z tym nie są przewidziane wyprzedaże, a o okazjonalnych rabatach informowani są wyłącznie stali klienci i czytelnicy Newslettera.

•    Czy biżuteria jest objęta gwarancją?
Oczywiście, każdy przedmiot opuszczający pracownię jest wolny od wad i jeśli pojawi się jakikolwiek problem z biżuterią uprzejmie prosimy o kontakt. Prawidłowo użytkowana biżuteria jest objęta całkowitą gwarancją na okres 12 miesięcy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług odświeżenia, korekty rozmiaru lub naprawy biżuterii. Wszystkie szczegóły muszą być ustalone indywidualnie, jeszcze przed wysyłką biżuterii.

•    Czy można zwrócić zakupione przedmioty?
Warunki sprzedaży internetowej są regulowanie prawnie i każdemu Klientowi przysługują aktualnie obowiązujące Prawa Konsumenta. Każdy przedmiot zakupiony w sklepie online, można zwrócić bez podania konkretnego powodu w ciągu 14 dni, po wcześniejszym uprzedzeniu sprzedawcy i pod warunkiem, że nie był używany, załączono oryginalne opakowanie i dowód sprzedaży. Powyższa zasada nie obejmuje przedmiotów wykonanych na zamówienie i wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem

•    Czy jest możliwa wysyłka zagraniczna?
Oczywiście, biżuteria Lookrecya Dream Jewelry dociera nie tylko do całej Europy, ale zwiedziła już niemal wszystkie kontynenty. Bez problemu trafia do Paryża, Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA, a nawet do tak odległych zakątków jak Tokyo lub Indonezja.

•    Czy zdarzają się zaginięcia przesyłki?
Do wysyłki biżuterii wybieramy firmy cieszące się największym zaufaniem i jesteśmy otwarci na wybór firmy transportowej przez Klienta. Wybieramy zawsze firmy umożliwiające śledzenie przesyłek, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy rozwiązać problem z przesyłką. W ciągu wielu lat pozytywnych doświadczeń ze sprzedażą wysyłkową nie udało się odnaleźć jedynie pojedynczych sztuk. Klienci zostali natychmiast poinformowani o możliwości wykonania nowego przedmiotu lub wypłaty odszkodowania.

•    Czy istnieje możliwość zakupów w formie za pobraniem?
Oczywiście, wysyłka za pobraniem jest możliwa na terenie całej Polski. Uprzejmie proszę o kontakt w przypadku preferencji tej formy wysyłki.

•    Jak pakowana jest biżuteria?
Biżuteria opuszcza studio w starannie dobranych sygnowanych pudełkach. Eleganckie i wygodne opakowanie jest idealne zarówno do długotrwałego przechowywania biżuterii, jak i na prezent.

•    Czy istnieje możliwość zakupu bonów prezentowych?
Oczywiście, że tak! Jeśli chcesz podarować biżuterię marzeń i wiesz, że największą przyjemność sprawi obdarowywanej osobie możliwość wyboru, skontaktuj się i przygotujemy najlepszy format tego wyjątkowego prezentuUwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję