Czy czujesz się czasem prawdziwą Księżniczką?

Czy dostrzegasz je wokół siebie?


Mniemam, że fanki złotych koronek i kolorowych kamieni mogą wierzyć w bajki :)

Sama wierzę bardzo... Wierzę w bajki mądre i wierzę w kobiety. W to, że każda z nas zasługuje, aby być Księżniczką. Nie taką z Księżyca, ale tu obecną, szczęśliwą, silną, spełnioną, która wiele daje z siebie i wiele wymaga od innych, za wszystko pozostając wdzięczną.

Właśnie dla takich Współczesnych Księżniczek powstają moje prace:

  • roześmianej dziewczyny, która biega po łąkach, a potem zarządza biurem ze złotą koronką na palcu…
  • pani inżynier, kierownik budowy, którą w przerwie kawowej cieszy blask diamentu…
  • dentystki, która pod rękawiczką kryje trzy kamienie w kolorze morza z wakacji, przypominające o córeczkach czekających w domu…
  • i w końcu pani z agencji reklamy, która szuka kamieni w kolorze jednorożców…


Poznałam je wszystkie dzięki swojej pracy - są mi bliskie, choć poznałyśmy się przez łącza światłowodowe. Słowo Księżniczka może się różnie kojarzyć, ale wszystkim biżuteria sprawia ogromną radość. Tym większą, że to często medalion z pamiątkowego złota, albo pierścionek od ukochanego - magia wspomnień i pamiątka na pokolenia.


Czasem piszą wprost:
"Tak, jesteśmy Księżniczkami. Tak, kochamy te cudowne kamyki oprawione w srebro, złoto. Przypatrujemy się jak pięknie błyszczą w słońcu, czy blasku księżyca. Są magiczne, czarodziejskie, dodają nam blasku. A dzięki Pani mamy okazję spełnić swoje marzenia. Zakładamy te cuda na palec, wieszamy na szyi i oglądamy się w lustrze... My KSIĘŻNICZKI, małe i duże"


Pewnie nie chodzisz na co dzień w sukience z koronek i złotej koronie na głowie, ale maleńka drobina piękna może być zawsze przy Tobie.

Spełnienie marzeń o wyjątkowej biżuterii jest tuż, tuż...

Zamów unikatową biżuterię
dostępną od ręki
Złóż zamówienie
na wymarzoną biżuterię
O_mnie
Nazywam się Patrycja Mordalska i od ponad dziesięciu lat tworzę unikatową autorską biżuterię pod marką LOOKRECYA.

Doświadczenie, intuicja i wyobraźnia pozwalają mi tworzyć wyjątkową biżuterię ze szlachetnych materiałów.

To biżuteria unikatowa i personalizowana, spełniająca marzenia i przeznaczana na pamiątki dla kolejnych pokoleń.


Zapraszam do świata biżuterii marzeń :)

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję