Piszą o mnie

Little CUP of ART czyli miejsce powstałe z miłości do mody, sztuki i kultury
_

Ania skupia w sieci miłośniczki mody świadomej i etycznej, gdzie poleca odpowiedzialne marki odzieżowe, pisze o historii ubioru i współczesnym slow fashion.
Czytaj więcej

life in Paris, French style, beauty secrets & travel hacks by Monika Wojciechowska
_

Monika przybliża tajniki stylu podpatrzone u Paryżanek od lat mieszkając w światowej stolicy stylu. Co temat biżuterii pisze Monika?

Czytaj więcej

Trendymania - galeria sztuki i rękodzieła
_

Biżuteria Lookrecyii w renomowanej galerii sztuki i rękodzieła Trendymania.  Początki mojej obecności w sieci sięgają właśnie tutaj - ponad sto zrealizowanych projektów, dziesiątki pozytywnych opinii i wiele pięknych wspomnień :)
Czytaj więcej

Lookrecya dla portalu Kobieta z Klasą
_

Cykl artykułów dla portalu Kobieta z klasą, w którym Lookrecya przybliża tajniki biżuterii pokoleniowej, wymarzonych pierścionków i kamieni szlachetnych.
Czytaj więcej

Bride & Tonic - prestiżowy blog weselny z Wielkiej Brytanii
_

Lookrecya Dream Jewelry w niezwykłej leśnej sesji dla prestiżowego Bride & Tonic, brytyjskiego bloga weselnego dla kochających naturę w połączeniu z romantyzmem 
Czytaj więcej

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję