Wirtualna pracownia

Wirtualna pracownia to miejsce spotkań dwóch realnych osób.
Ty możesz zadać pytanie, poszukać informacji, podejrzeć jak wygląda proces tworzenia niezwykłych przedmiotów.
Ja dzielę się magicznymi chwilami ich powstawania , udzielam wskazówek technicznych i rozwiązuje indywidualne problemy związane z biżuterią.

wirtualna_pracownia

+
Jak i gdzie powstają pierścionki?

Z POTRZEBY SERCA

Pracownia Pierścionka to miejsce, gdzie wszystkie przedmioty powstają z potrzeby serca – naszej i tych, dla których biżuteria jest tak samo ważna. Cieszy oczy, podkreśla piękno osób, uczuć, chwil… Szczególne znaczenie mają pierścionki – to często symbole, prezenty i pamiątki na długie lata.

SPEŁNIONE MARZENIA

W Pracowni Pierścionka wciąż powstają nowe, często ekskluzywne i unikatowe wzory. Lata doświadczeń, prawdziwa empatia i intuicja pozwalają tworzyć pierścionki szyte na miarę, pomimo setek tysięcy kilometrów światłowodów, które są często jedyną drogą kontaktu.
Jeśli wiesz już o czym marzysz koniecznie o tym opowiedz!
Jeśli wiesz już o czym marzysz koniecznie o tym opowiedz!

PRECYZJA I SZTUKA

Biżuteria powstaje od podstaw ręcznie w maleńkiej krakowskiej pracowni przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych. Każdy pierścionek to unikat stworzony z metali szlachetnych, srebra lub złota wysokiej próby. Pierścionki zdobią naturalne kamienie szlachetne - niezwykłej urody diamenty rozetowe, brylanty, czarne diamenty i turmaliny we wszystkich kolorach tęczy


JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Biżuteria jest piękna, jest ważna, ale przede wszystkim jest do noszenia!
Dlatego tak ważna jest funkcjonalność wzorów i jakość wykonania. Pracownia Pierścionka łączy tradycyjne techniki złotnicze z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Ręczne wykonanie oraz użycie wyłącznie sprawdzonych rozwiązań pozwala nam wierzyć, że nasze pierścionki będą długowieczne.
Jeśli mimo największych starań biżuteria ujawni jakąś wadę, najszybciej jak to możliwe wyślemy kuriera, który odbierze przedmiot, a wszystkie konieczne poprawki zostaną wykonane bez dodatkowych kosztów!

+
Jak zmierzyć rozmiar?

NAJPROŚCIEJ

Najbardziej uniwersalny i sprawdzony sposób na sprawdzenie rozmiaru, to zmierzenie średnicy wewnętrznej pierścionka, który już mamy i wiemy, że pasuje.  Najlepiej użyć suwmiarki, którą opieramy o najbardziej oddalone wewnętrzne krawędzie obrączki, aby łatwo odczytać pomiar podany w mm.

Zamiast suwmiarki możemy użyć zwykłej linijki pamiętając o:

 • precyzyjnej skali, gdyż rozmiary jubilerskie zmieniają się co ok. 0,33mm,
 • zwróceniu uwagi na kształt obrączki – powinna być idealnie okrągła, przy lekkich odkształceniach można podać średnią z kilku pomiarów;


U ZŁOTNIKA

Jeśli nie mamy do dyspozycji, żadnego pasującego pierścionka, pomiaru można dokonać w każdym salonie jubilerskim lub pracowni złotniczej. Specjalistyczne miarki pokazują rozmiar pierścionka, ale warto zapytać również o średnicę wewnętrzną podaną w mm ponieważ, zdarzają się nieidentyczne rozmiarówki podobnie jak w przypadku butów lub ubrań.
Wybierając się na pomiar warto pamiętać, że na rozmiar wpływają:

 • pora dnia, gdyż wieczorem palce mają tendencję do puchnięcia;
 • temperatura otoczenia, podczas mrozu dłonie są znacznie szczuplejsze niż w czasie letnich upałów;
 • stan zdrowia, szczególnie ciąża i choroby zatrzymujące wodę w organizmie zwiększają obrzęk palców.


ROMANTYCZNIE

Czyli przy użyciu kawałka białej wstążki z efektem porównywalnym do polecanych często papierowych miarek, czyli ma charakter orientacyjny.
Aby zminimalizować błąd, wstążka musi być jak najmniej elastyczna, szeroka na ok. 5mm, a jasny kolor ma zapewnić dobrą widoczność zaznaczenia, które należy wykonać jak najcieńszym pisakiem, w momencie kiedy wstążka delikatnie opina palec w najszerszym miejscu.


NA NIESPODZIEWANY PREZENT

Jeśli prezent ma być niespodzianką najprostszym rozwiązaniem będzie wypożyczyć pasujący pierścionek do pomiaru. Mając wątpliwości co do rozmiaru należy upewnić się, czy sprzedawca umożliwia korektę rozmiaru, a wybrany wzór nie jest wrażliwy na takie zmiany:

 • nie zawiera wrażliwych kamieni ani delikatnych oprawek, np. wewnątrz gładkiej obrączki,
 • skomplikowanych łączeń materiałów i ażurów podatnych na uszkodzenia przy korekcie rozmiaru.
+
Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka?

Pierścionki mają znaczenie – to symbole wyjątkowych chwil, ważnych dla nas osób i niezwykłych uczuć. Te niewielkie przedmioty chcemy i możemy mieć zawsze przy sobie, stąd piękno i funkcjonalność to najważniejsze cechy każdej biżuterii.

Ponadczasowy wzór

Niezależnie, czy wybierzemy najprostszy wzór, czy skomplikowaną koronkę marzymy o tym, że biżuteria zostanie z nami na zawsze. Tymczasem nawet najprostsza oprawa, może nosić w sobie piętno czasu, dlatego wybierając biżuterię starajmy się kierować tym co naprawdę nam się podoba, a nie tym co akurat trafia na półki sklepowe zapełniane pod wpływem chwilowej mody.
Doświadczony specjalista potrafi określić czas wykonania, a zakup w sieciówce gwarantuje, że można określić sezon i markę, która akurat lansuje dany fason, który dość szybko może stać się passe…

Szlachetny materiał

Pierścionki mają znaczenie... Nadaje je osoba, uczucie, okazja. Najczęściej wybierany diament w złotej oprawie, ma udźwignąć wagę decyzji, zauroczyć i trwać na zawsze. Diament to symbol, trwałość i klasyka, ale na pewno nie nuda. Oprócz brylantów diamenty można znaleźć w wersjach kolorowych i przecudnych kształtach. Szafiry, tanzanity, rubiny, a przede wszystkim wielokolorowe turmaliny dają nieskończone możliwości.
Takie kamienie zasługują na oprawę najwyższej jakości – ze srebra i złota wysokiej próby. Wszystkie złote elementy są próby 585 lub 750, aby ukochana biżuteria, nigdy nie straciła swojego uroku.

Właściwy rozmiar

Wybierając rozmiar zwróćmy uwagę na kilka rzeczy:

 • miejsce noszenia pierścionka, gdyż zarówno palce, jak i obie dłonie różnią się między sobą;
 • czas i miejsce pomiaru, ponieważ zależy on od pory dnia i temperatury;
 • stanu zdrowia, który może wpływać na wahania wagi i puchnięcie palców.


Przy tendencji do wahań rozmiaru zwróć uwagę, czy pierścionek można łatwo zmniejszyć lub zwiększyć. Dobrym wyborem może być szersza obrączka, która lepiej toleruje zmiany – przeważnie łatwiej ją powiększyć, a w przypadku szczuplejszych palców, nie zsunie się łatwo i trudniej ją zgubić.
Szersza obrączka to również dobry wybór, dla osób o szerokich kostkach. Nie tylko łatwiej dobrać pasujący rozmiar, ale również ładnie maskuje wyraźną dysproporcję.

Solidna gwarancja

Sprawdzone rozwiązania i wysokiej jakości materiał gwarantują, że pierścionek będzie nam towarzyszył latami. Ale ponieważ wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, zarówno twórca jak i właściciel pierścionka, może czasem narazić przedmiot na uszkodzenie.
Dlatego pamiętaj, aby zawsze spytać o warunki gwarancji i możliwość ewentualnej naprawy.

W naszej pracowni dbamy o pierścionki, nawet kiedy trafią już do swych domów.

+
Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

„To niewiarygodne jak bardzo niezdecydowane potrafią być kobiety, a przy tym jak bardzo precyzyjne w kwestii biżuterii…”

To oczywiście słowa mężczyzny, ale jeśli stoisz przed wyborem pierścionka dla ukochanej nie ryzykuj, że sam się o tym przekonasz, tylko skorzystaj z podpowiedzi, które zebraliśmy w kwestii wymarzonych pierścionków wśród najbardziej zainteresowanej grupy ;)

Kto pyta nie błądzi

Jeśli nie kupujesz biżuterii regularnie i nie dostałeś dokładnych wskazówek, jaki pierścionek jest tym wymarzonym – nie ryzykuj! Odłóż na bok ambicje i nie zgaduj, co może się spodobać, tylko po prostu zapytaj.
Nie masz pojęcia, jak kobieta może bać się, że partner nie trafi z tym najważniejszym pierścionkiem. Nie tylko będzie musiała nosić coś co się nie podoba lub uważa, że kompletnie do niej nie pasuje.
Będzie głęboko rozczarowana, że ich partner nie zna jej wystarczająco, nie słucha, albo nie zadał sobie wysiłku, by odkryć o czym marzy..

Dzielenie się radosną nowiną z przyjaciółmi nie będzie aż tak przyjemne, a noszenie na co dzień czegoś odbiegającego od jej stylu, wręcz uciążliwe…

Zrób rozeznanie

Jeśli nie chcesz zepsuć niespodzianki i planujesz zachować wszystko w największej tajemnicy wykorzystaj jeden ze sposobów:

 • Poproś o pomoc bliską jej osobę, ale koniecznie zaufaną i rozsądną. Nie chodzi przecież, o pytanie w stylu „co byś chciała dostać?”. Raczej fortel – przypadkowe przejrzenie katalogu przy kawie lub dyskusja nad pierścionkiem którejś z koleżanek.
 • Sposób: „Spójrz, M. właśnie kupił taki pierścionek swojej dziewczynie. Myślisz, że się spodoba?” możesz wykorzystać samodzielnie ;)
  Uwaga! Wybierz odpowiedni moment, kiedy Ona jest wypoczęta i skora do rozmowy. Jeśli burknie coś pod nosem, nie znaczy to, że kwestia jej własnego pierścionka jest jej obojętna.
 • Zajrzyj do jej szkatułki z biżuterią, albo uważnie przyglądaj się co już nosi.


Czy biżuteria jest dyskretna, czy zwraca uwagę?

Czy wzory są proste, geometryczne, czy bogato zdobione?

Czy ma jakiś ulubiony kolor lub kamień, który nosi albo o którym marzy?

Jaki metal wybiera? Srebro, złoto białe, żółte lub różowe?


Uwaga!

Upewnij się, czy nie ma alergii na nikiel! Jeśli ma, to prawdopodobnie wie już jakie stopy metali jej nie uczulają, jeśli nie – posłuchaj rad doświadczonego złotnika, a najlepiej upewnij się, że pierścionek będzie można wymienić.

Po drugie upewnij się, że brak klasycznej złotej biżuterii to świadomy wybór, może po prostu jeszcze takiej nie ma ;)

Przyjaciel na lata

Pierścionek to piękny symbol uczuć, który chcemy i możemy mieć zawsze przy sobie. Chcemy tym bardziej im zachwyci nas ich uroda, możemy – im bardzie pasują do naszego sposobu życia.
Nawet jeśli wybranka nie nosi na co dzień biżuterii, zastanów się jaki jest jej stosunek do innych przedmiotów, które najbardziej odzwierciedlają jej sposób życia, a nawet to gdzie robi zakupy. Jeśli ceni sobie rzeczy wyjątkowe i często zagląda do galerii sztuki, pierścionek z galerii handlowej może być zawodem i odwrotnie, są Panie dla których wartością jest znana metka.

Zwróć uwagę na Jej garderobę – czy widujesz ją raczej w klasycznych mundurkach, sportowej odzieży, czy sukienkach w kwiaty? Klasyczna elegantka na pewno zna i doceni najbardziej klasyczny wzór pierścionka, nowoczesna kobieta łatwiej zachwyci się nietypowym wzorem, a romantyczna dziewczyna z zachwytem przyjmie pęczek złotych kwiatów.

Pracownia Pierścionka to miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Tutaj powstają najbardziej unikatowe personalizowane projekty, a biżuterią od projektu po opakowanie zajmują się kobiety.

Z przyjemnością wysłuchamy Twojej historii i podpowiemy, o czym może marzyć Twoja wybranka.

+
Jak zamówić coś specjalnego i dlaczego u mnie?

Czy wiesz, że najgłębszym pragnieniem człowieka jest być wyjątkowym? Chociażby dla jednej osoby na świecie…

Pracownia Pierścionka gwarantuje, że każdy przedmiot to najwyższej jakości unikat. Autorskie projekty wykonane są odręcznie bez użycia form i odlewów.

Projektujemy z wyobraźnią

Wrażliwość i wyobraźnia są nieodzowne przy tworzeniu nawet najprostszego projektu. Miękkie złote linie, drobne kwiaty, fakturowane obrączki dają ocean nieskończonych możliwości. Każdy wzór można spersonalizować, każdy zmodyfikować pod kątem wybranego kamienia i rozmiaru.

Z wyczuciem, doświadczeniem i fantazją…

Kochamy kamienie

To naturalne kamienie sprawiają, że drugiego takiego pierścionka nie będzie miał nikt inny. Z rozmysłem wybieramy kamienie o unikatowych właściwościach – turmaliny i diamenty o nietypowych szlifach i kolorach. To kamienie, które zwracają uwagę, wzbudzają ciekawość, cieszą oczy i podróżują specjalnie do naszej pracowni z najodleglejszych zakątków świata.

Spełniamy marzenia

W Pracowni Pierścionka kolekcjonujemy marzenia, a potem z rozkoszą je spełniamy. Szukamy odpowiednich kamieni, tworzymy nowe wzory, proponujemy najlepsze rozwiązania. Korzystamy z bogatego zasobu autorskich fotografii, inspiracji sztuką i przede wszystkim słuchamy. Wierzymy, że każdy ma do opowiedzenia ciekawą historię, a najpiękniejsza biżuteria to właśnie taka z osobistą historią.
Jeśli wiesz już o czym marzysz koniecznie o tym opowiedz!

+
Jak są pakowane pierścionki?
Wszystkie pierścionki, podobnie jak każda inna biżuteria, opuszczają Pracownię Pierścionka w szykownych sygnowanych pudełkach. Elegancko zapakowane są gotowe na prezent niezależnie od okazji.

Specjalnie dobrane pudełka są solidne i miękko wyściełane - to idealne miejsce przechowywania biżuterii nie tylko podczas transportu, a dodatkowa ochrona podczas podróży pozwala nam wierzyć, że rozpakowaniu przesyłki będą towarzyszyć wyłącznie miłe niespodzianki.

Oprócz wyjątkowego opakowania biżuteria otrzymuje również autorski certyfikat autentyczności, a autentyczność diamentów potwierdza pieczęć certyfikowanego rzeczoznawcy.


opakowanie

+
Ile trwa realizacja zamówienia?

Zamówienia złożone bezpośrednio w sklepie online na produkty w postaci tam przedstawionej pakowane są natychmiast i wysyłane maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Wprowadzenie drobnych zmian i personalizacji typu korekta rozmiaru lub grawerunek, może wymagać kilku dodatkowych dni. Znając dokładnie Twoją prośbę precyzyjnie określimy czas realizacji zadania i podamy dokładny czas wysyłki.

Czas realizacji pierścionków na zamówienie trwa zazwyczaj kilka tygodni i mają na niego wpływ:

 • Dostępność wybranego kamienia. To kwestia kluczowa w przypadku naturalnych surowców. Typowe kolory i szlify udaje się zdobyć w ciągu kilku dni, jednak większość kamieni szlachetnych używanych w Pracowni Pierścionka to absolutne unikaty, wybrane do naszej biżuterii ze względu na wyjątkowe barwy lub szlify. Zdarza się, że interesujący zamiennik czeka już w zbiorach podręcznych, innym razem poszukiwania są długotrwałe, a wybrany kamień podróżuje międzykontynentalnie.
  Jeśli okaz jest naprawę unikatowy i rzadki to prawdopodobnie jedyna okazja, żeby mieć go w swoich zbiorach.

  Jeśli poznać unikatowe kamienie dostępne w Pracowni Pierścionka, koniecznie zapisz się na Newsletter. To tam pokazuje najciekawsze okazy i tylko tam masz okazję zarezerwować je szybciej niż ktokolwiek inny.
  - click zapis na newsletter-

 • Stopień skomplikowania wzoru, w tym ilość ustaleń indywidualnych, zmian w gotowym projekcie, rodzaj i ilość wybranych metali szlachetnych, czas konieczny na wykonanie biżuterii i ewentualnych usług dodatkowych typu grawerunek.

 • Ilości wolnych terminów, która zależy zarówno od sezonu, jak i od ilości bieżących zamówień.
  Koniecznie zapytaj! Być może właśnie zwolnił się termin, albo gotowe elementy leżą już na biurku i Twoja wymarzona biżuteria może być gotowa szybciej niż myślisz
  Kontakt
+
Jakie są opcje wysyłki?
 • Z Pracowni Pierścionka wysyłka jest zawsze GRATIS!

 • Przesyłki nadawane są ekspresem do 48h od momentu potwierdzenia wpłaty, a kurier puka do drzwi już następnego dnia.

 • Najczęściej wybieramy usługi kurierskie Poczty Polskiej, która dociera na teren całego kraju, a w razie potrzeby przesyłkę można łatwo odebrać w najbliższej placówce.

 • Nie ma obaw! Wszystkie nasze paczki są odpowiednio ubezpieczone. W razie kłopotów z dostawą wszczynamy proces reklamacyjny i wszystkie formalności bierzemy na siebie.

 • A ponieważ najlepiej znamy wartość swojej pracy i wiemy jakie znaczenie mają Wasze zamówienia, w przypadku rozpoczęcia procesu reklamacji natychmiast proponujemy wykonanie nowego przedmiotu lub rekompensatę, gwarantowaną przez ubezpieczyciela.
  Spokojnie zamawiaj i czekaj na swój wyjątkowy skarb…
  Sklep

 • Chcesz, aby paczka dotarła jak najszybciej i w jak najmniej sformalizowany sposób?
  Nie ma problemu! Wyślemy paczkę za pobraniem.

 • Naszą biżuterię wysyłamy na cały świat. Wysyłki na terenie Europy i Ameryki Północnej to niemal codzienność, a zadowoleni klienci odbierali pisali już z m.in. z Singapuru i Indonezji.

 • Jeżeli potrzebujesz wysłać biżuterię bezpośrednio do obdarowanej osoby, albo masz jakeś pytania odnośnie przesyłki, to zapraszamy do kontaktu!
  Kontakt
+
Najczęściej zadawane pytania:
Czy biżuterię można obejrzeć gdzieś na żywo?
Prezentowana na stronie biżuteria na co dzień jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Okazjonalnie prezentowana jest na targach w Polsce i Europie lub kameralnych spotkaniach w kobiecym gronie. O każdej z tych możliwości dowiesz się w pierwszej kolejności, zapisując się na Newsletter.

Czy można umówić się na spotkanie?
Większość zamówień udaje się z sukcesem zrealizować korzystając zwygodnej komunikacji zdalnej. Maile, telefony, filmy i fotografie pozwalają precyzyjnie ustalić projekt, którego ostateczna forma i tak pozostaje pewną niespodzianką, jeśli decydujemy się na całkiem nowe autorskie rozwiązanie, szczególnie inspirowane swoim własnym pomysłem. Ewentualne spotkania są ustalane indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb i możliwości czasowych.

Czy można wykorzystać własny materiał?
Oczywiście, istnieje taka możliwość. Zarówno srebro jak i złoto nadają się do ponownego wykorzystania. Opłacalność tej procedury zależy przede wszystkim od ilości oraz próby metalu, które można sprawdzić osobiście lub wysłać do dokładnej analizy. W przypadku przedmiotów o wartości sentymentalnej zachęcam do pozostania przy oryginalnym materiale, nawet niższej próby lub umieszczenia go choćby w drobnych elementach, aby zachować pamiątkowy charakter biżuterii.

Czy można oprawić własny kamień?
Oczywiście, jednakże po wcześniejszych ustaleniach co do jego kształtu, jakości i wartości. Zazwyczaj już po zdjęciu można ocenić, czy kamień nadaje się do oprawy, a jeśli tak to jakiej. Trzeba mieć jednak świadomość, że zawsze istnieje minimalne ryzyko uszkodzenia, które można ustalić na podstawie jakości kamienia i szlifu oraz wybranej oprawy.

Czy można zaprojektować własny wzór?
Oczywiście, z przyjemnością wysłucham pomysłów i propozycji. Chętnie pomogę w realizacji albo w samym procesie tworzenia projektu. Mogę zaproponować możliwe rozwiązania praktyczne i estetyczne albo podpowiem inne sposoby jego realizacji, jeśli nie będę mogła pomóc osobiście.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czas wysyłki gotowych przedmiotów jest podany na stronie i wynosi zazwyczaj mniej niż 48 godzin od momentu przyjęcia wpłaty. W przypadku zamówień specjalnych czas oczekiwania zależy od dostępności materiałów i terminów. Na etapie ustalania projektu podawany jest dokładny czas realizacji, ale jeśli chodzi o jakąś bardzo konkretną datę, proszę o podawanie tej informacji na samym początku – zobaczymy co da się zrobić

Od czego zależy cena biżuterii?
Na cenę konkretnej biżuterii składa się wartość materiału oraz ilość pracy włożonej w jej wykonanie, na którą składa się unikatowy projekt, stopień skomplikowania technicznego wzoru oraz odręczne wykonanie każdego detalu. Materiały są ściśle wyselekcjonowane – złoto i srebro wysokich prób, certyfikowane diamenty i naturalne kamienie szlachetne. Kamienie są wybierane subiektywnie na podstawie ich unikalnych własności plastycznych, które czynią je bezcennymi. Każdy pierścionek i każda sztuka biżuterii, która opuszcza studio Lookrecya Dream Jewelry jest unikatowym ręcznie wykonanym egzemplarzem. Autorski pomysł, projekt wykonany z myślą o konkretnym zestawie cech i kamieni, a często również o konkretnej osobie potrzebuje czasu, szkiców i przymiarek. Odręczne wykonanie i dbałość o każdy detal zapewniają nie tylko piękny i trwały efekt, ale również komfort. Wygoda podczas noszenia jest testowana na każdym etapie tworzenia biżuterii.

Czy zdążają się promocje albo rabaty?
Szlachetna biżuteria nie ma daty ważności ani nie wychodzi z mody. Unikatowe projekty z czasem nabierają znaczenia, a po złocie, srebrze i naturalnych kamieniach raczej można się spodziewać wzrostu cen niż ich spadku. W związku z tym nie są przewidziane wyprzedaże, a o okazjonalnych rabatach informowani są wyłącznie stali klienci i czytelnicy Newslettera.

Czy biżuteria jest objęta gwarancją?
Oczywiście, każdy przedmiot opuszczający pracownię jest wolny od wad i jeśli pojawi się jakikolwiek problem z biżuterią uprzejmie prosimy o kontakt. Prawidłowo użytkowana biżuteria jest objęta całkowitą gwarancją na okres 12 miesięcy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług odświeżenia, korekty rozmiaru lub naprawy biżuterii. Wszystkie szczegóły muszą być ustalone indywidualnie, jeszcze przed wysyłką biżuterii.

Czy można zwrócić zakupione przedmioty?
Warunki sprzedaży internetowej są regulowanie prawnie i każdemu Klientowi przysługują aktualnie obowiązujące Prawa Konsumenta. Każdy przedmiot zakupiony w sklepie online, można zwrócić bez podania konkretnego powodu w ciągu 14 dni, po wcześniejszym uprzedzeniu sprzedawcy i pod warunkiem, że nie był używany, załączono oryginalne opakowanie i dowód sprzedaży. Powyższa zasada nie obejmuje przedmiotów wykonanych na zamówienie i wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem

Czy jest możliwa wysyłka zagraniczna?
Oczywiście, biżuteria Lookrecya Dream Jewelry dociera nie tylko do całej Europy, ale zwiedziła już niemal wszystkie kontynenty. Bez problemu trafia do Paryża, Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA, a nawet do tak odległych zakątków jak Tokyo lub Indonezja :)

Czy zdarzają się zaginięcia przesyłki?
Do wysyłki biżuterii wybieramy firmy cieszące się największym zaufaniem i jesteśmy otwarci na wybór firmy transportowej przez Klienta. Wybieramy zawsze firmy umożliwiające śledzenie przesyłek, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy rozwiązać problem z przesyłką. W ciągu wielu lat pozytywnych doświadczeń ze sprzedażą wysyłkową nie udało się odnaleźć jedynie pojedynczych sztuk. Klienci zostali natychmiast poinformowani o możliwości wykonania nowego przedmiotu lub wypłaty odszkodowania.

Czy istnieje możliwość zakupów w formie za pobraniem?
Oczywiście, wysyłka za pobraniem jest możliwa na terenie całej Polski. Uprzejmie proszę o kontakt w przypadku preferencji tej formy wysyłki.

Jak pakowana jest biżuteria?
Biżuteria opuszcza studio w starannie dobranych sygnowanych pudełkach. Eleganckie i wygodne opakowanie jest idealne zarówno do długotrwałego przechowywania biżuterii, jak i na prezent.

Czy istnieje możliwość zakupu bonów prezentowych?
Oczywiście, że tak! Jeśli chcesz podarować biżuterię marzeń i wiesz, że największą przyjemność sprawi obdarowywanej osobie możliwość wyboru, skontaktuj się i przygotujemy najlepszy format tego wyjątkowego prezentu


Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję