Wysyłka i płatnośćWYSYŁKA

Bez względu na wielkość zamówienia wysyłka jest zawsze GRATIS!

Priorytetowa przesyłka polecona Poczty Polskiej dociera na teren całego kraju, a w razie potrzeby przesyłkę można łatwo odebrać w najbliższej placówce.

Pozostałe opcje wysyłki to kurier DHL lub paczkomat.

Paczkomat lub odbiór osobisty wyłącznie po wcześniejszym kontakcie.


Przesyłki nadawane są w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
Wszystkie nasze paczki są ubezpieczone. W w przypadku rozpoczęcia procesu reklamacji natychmiast proponujemy wykonanie nowego przedmiotu lub rekompensatę, gwarantowaną przez ubezpieczyciela.
Naszą biżuterię wysyłamy na cały świat. Wysyłki na terenie Europy i Ameryki Północnej to niemal codzienność, a zadowoleni klienci odbierali pisali już z m.in. z Singapuru i Indonezji.

Jeżeli potrzebujesz wysłać biżuterię bezpośrednio do obdarowanej osoby, albo masz jakieś pytania odnośnie przesyłki, to zapraszamy do kontaktu!


PŁATNOŚĆ

W trosce o komfort i bezpieczeństwo transakcji proponujemy następujące sposoby płatności:

  • przelew elektroniczny lub płatność kartą za pośrednictwem PayU;
  • tradycyjny przelew na nr konta:
    76105014451000009221617278  Patrycja Mordalska, ul. 1 maja 16, 98-330 Pajęczno
  • płatność przy odbiorze przesyłki wysłanej za pobraniem przez Pocztę Polską.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję