Złóż zamówienie

Pierścionek na zamówinie 

Marzysz o biżuterii skrojonej na miarę, stworzonej specjalnie dla Ciebie?

Masz własny pomysł na projekt, chcesz go skonsultować i wykonać w szlachetnym materiale?

Posiadasz pamiątkową biżuterię, której nie nosisz i marzysz o jej przekuciu w piękny, nowy wzór, który będzie Ci niezwykle bliski?

Z przyjemnością poznam bliżej Twoja historię i zaproponuje najlepsze rozwiązanie, jeśli zgodzisz się odpowiedzieć na pytania:

Zapoznałem się z regulaminem korzystania z serwisu i akceptuję jego treść. *
Zapoznałem się z polityką prywatności określającą zbieranie, wykorzystanie i udostępnianie zebranych danych osobowych. Znam swoje prawa w tym zakresie. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie przezLookrecyadreamjewelry.com za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204) oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu otrzymywania informacji handlowych dotyczących działalności Administratora oraz partnerów.
* pola obowiązkowe

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.lookrecyadreamjewelry.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję